O nás

AlterVet s.r.o.

Společnost Altervet vznikla již v roce 1991 jako rodinná firma, ve které se kombinovaly zkušenosti veterináře a farmaceuta. Nejprve se zaměřovala na kosmetické přípravky pro psy a kočky.

V této době jsme vyráběli především oční a ušní kapky, balzám na tlapky, regenerační krém na tlapky, krém na kůži a obdobné produkty.

Od roku 2000 až do roku 2006 jsme výrobu těchto produktů snižovali a postupně pozastavili. Od roku 2000 jsme se zaměřovali především na testování a vývoj kloubních výživových doplňků.

Od roku 2006 jsme navázali na historii společnosti a pozitivní ohlasy veterinárních lékařů a obnovili jsme výrobu produktů pod značkou Altervet, tentokrát však se zaměřením především na kloubní preparáty a výživové doplňky pro kvalitnější a zdravější život čtyřnohých kamarádů.

Hlavním důvodem, proč jsme obnovili výrobu našich produktů byl náš pes, který měl již od narození kloubní problémy. Trh s výrobky pro zdravější a kvalitnější růst kloubů a péči o ně byl v roce 2000 nedostačující, takže jsme začali testovat různé kombinace látek a ponořili jsme se hlouběji do kloubní problematiky u zvířat.

Vzhledem k tomu, že našemu psovi naše výrobky výrazně usnadnili a zkvalitnili život, rozhodli jsme se je registrovat na Ústavu pro statní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv a díky tomu je i poskytnout dalším zvířecím mazlíčkům, kteří potřebují kvalitní kloubní péči.

V tuto dobu jsme na trh uvedli pouze jeden přípravek na klouby – Cartilan plus.

V roce 2018 jsme na trh uvedli ucelenou kloubní řadu AV CARTILAN, která obsahuje 5 výrobků a nadále pracujeme na dalších preparátech, které usnadní život našich čtyřnohým přátelům. V současnosti se soustředíme na vytvoření kompletní výživové řady pro zdravý život koček i psů a v budoucnu také plánujeme vytvořit řadu výživových preparátů pro koně.

AltervetKloubní řada AV Cartilan

Kompletní řešení pro ochranu a péči pohybového aparátu psů a koček

Prémiová kvalita surovin a účinných látek

Více zde

Maximální účinnost a bezpečnost

Více zde

Klinicky prověřené kombinace látek

Více zde

Vyvinuto ve spolupráci s veterináři

Více zde

Optimální poměr účinných látek

Více zde

Vysoký komfort užívání

Více zde

Obsahuje Omega-3

Více zde


Připravované výrobky
firmy Altervet

Stále pracujeme na dalších výživových přípravcích, které našim čtyřnovým kamarádům zkvalitní život, usnadní hojení a výrazně napomůžou ke zdravému životu. Již brzy se můžete těšit i na tyto přípravky:


Přípravky
na klouby


Přípravky
na močové cesty


Přípravky
na výživu srsti


Přípravky
na zažívání


Přípravky
na zklidnění


Přípravky
na detoxikaci


Přípravky
na imunituPROČ AV CARTILAN?

  • Naše výrobky jsou klinicky ověřené
  • Vyrobeno v ČR
  • Každá šarže účinných látek je testovaná
  • Dosahujeme vynikajících výsledků
  • Naše výrobky jsou schválené Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv (ÚSKVBL)